Artykuły chemiczne ...
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Kim jest właściciel
KONTAKT
 • PHU Emarkecik.pl Tomasz Kwiecień
  NIP: 656-203-76-84

 • E-mail:biuro@emarkecik.pl
 • Telefon41 243 41 53
  503 792 205
 • Gadu Gadu1740501
 • Godziny działania sklepu9-17
Systemy płatności
 • PayU
 • eserivce
 • iMoje
 • BGŻ

Kim jest właściciel

Właścicielem sklepu internetowego emarkecik.pl jest Tomasz Kwiecień, absolwent Politechniki Świętokrzyskiej.


Właścicielem sklepu internetowego emarkecik.pl jest Tomasz Kwiecień, absolwent Politechniki Świętokrzyskiej.

Kim tak naprawdę jest Tomasz Kwiecień???Zwykłym człowiekiem - mającym na celu osiągnięcie życiowego sukcesu - chyba jak każdy zresztą :).

Gdzie pracował wcześniej, obecny właściciel sklepu internetowego emarkecik.pl?
Moim pierwszym krokiem w karierze zawodowej był trwający pół roku staż w Sądzie Rejonowym w Jędrzejowie. Po odbyciu stażu, miałem więcej wolnego czasu - wiec zajmowałem się świadczeniem drobnych usług komputerowych. Przynosiło to nawet niezły dochód, ale z biegiem czasu, gdy komputery zaczęły być coraz powszechniejsze, malało zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi. W końcu z obecną żoną wyjechałem do stolicy Anglii - Londynu. Początki były trudne. Najpierw pracowałem w pizzerii, długo tam nie zabawiłem, gdyż okazało się, że formowanie idealnie kształtnych spodów do pizzy nie jest moim powołaniem. Następnie pracowałem w szkole języków obcych, w której moim zadaniem były stworzenie sieci komputerowej. Niestety z powierzonym zadaniem uporałem się dość szybko i po trzech tygodniach sielanki powierzono mi inne, już mniej przyjemne zadania gospodarcze. Co prawda w dalszym ciągu miałem być konserwatorem sprzętu komputerowego, ale ten jak na złość nie chciał się psuć. Po dwóch miesiącach pracy w szkole znalazłem pracę w restauracji, gdzie zaczynałem od zmywania talerzy, a skończyłem na stanowisku grillera kurczaków. W restauracji pracowałem do końca naszego pobytu w Londynie. Zaraz po przyjeździe do Polski podjąłem pracę w tygodniku lokalnym "Gazeta Jędrzejowska", gdzie pracowałem przez 2 lata. Okres pracy w Gazecie był niezwykle bogaty w nowe doświadczenia zawodowe. Poprzeczkę postawiłem trochę wyżej i postanowiłem zająć się tym, o czym marzyłem od dawna - handlem w Internecie. Ktoś mi kiedyś powiedział, że nie powinno się rezygnować ze swoich marzeń, jeżeli już raz podjęło się próbę ich spełnienia i że lepiej żałować czegoś, czego się doświadczyło, niż żałować, że się tego nie spróbowało. Idąc za tą myślą postawiłem wszystko na jedną kartę i założyłem swój własny sklep internetowy. Od 2009 roku jestem właścicielem drukarnii cyfrowej i wielkoformatowej.

Co porabiałem w wolnym czasie?
W latach 2000 - 2003 byłem koordynatorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jędrzejowie, później byłem wolontariuszem WOŚP w Londynie. Następnie miałem małą przerwę, po czym wróciłem i zostałem po raz ostatni koordynatorem WOŚP w styczniu 2007 roku. Na chwilę obecną postanowiłem nie zajmować się wolontariatem, a wspomóc Orkiestrę finansowo.
Dla zainteresowanych, przedstawiam poniżej informacje prasowe z moich działań Orkiestrowych.
 

 

IX Finał
X Finał
XI Finał
XI Finał
XI Finał bez mojego udziału w Jędrzejowie
XII Finał w Londynie

Przejdź do strony głównej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Artykuły chemiczne artykuly-chemiczne 3 ...